küçük mutfak

Küçük mutfaklarda alanı en üst düzeye çıkarmak için 4 mükemmel öneri

Bugünkü makalemizde Küçük mutfaklarda alanı en üst düzeye çıkarmak için 4 mükemmel öneri hep birlikte inceleyeceğiz.

Sahip olduğunuz alanı en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, küçük bir mutfağın büyük bir sorun olmasına gerek yok! Mutfak tasarımcıları, küçük odaları astronomik olarak daha büyük gösterme sanatında ustalaştılar, bu yüzden onların ipucunu aldık ve en küçük alanlarda bile gizli potansiyeli açığa çıkardığını iddia eden birkaç numarayı sıfırladık! Küçük bir mutfağa sahip olmak sizin için büyük bir sorunsa, bütçenizi aşmadan nasıl ek alan elde edebileceğinizi görmek için okumaya devam edin!

 

1- Odaları birleştirin

Mutfağınız ve yemek odanız ayrı odalarsa, küçük bir mutfak otomatik olarak daha büyük odanın işlevlerini üstleneceği ve iki kat daha büyük görüneceği için bunları tek bir odada birleştirin. Ek olarak, açık plan yaşam çok moda olduğundan, siz de trend olacaksınız!

mutfak dolabı

2- Birkaç küçük üst dolap ekleyin

Küçük bir mutfakta, tezgahların kalabalıklaşmasını önlemek için depolama gereklidir, ancak yalnızca birkaç küçük üst dolap vardır. Oda daha büyük görünecekken, ihtiyacınız olan tüm hapsetme alanına sahip olacaksınız.

 

3- Kahvaltı barı

Mutfağınızda bir kahvaltı barı olduğunda, yemek masası için yeterli alan olmaması sorununu, tezgahınızdan mükemmel bir şekilde faydalanarak kolayca çözebilirsiniz. Kayan ince tabureler kullanırsanız, profil ince ve modern olacaktır.

mutfak dolabı

 

4- Sürekli parlak aydınlatma kullanın

Parlak aydınlatma, ne kadar küçük olursa olsun, bir odayı her zaman gerçekte olduğundan çok daha büyük gösterecektir. Loş ışıkları gün ışığı kopyalarıyla değiştirin ve pencereleriniz varsa, daha fazla doğal ışık almak için tüm perdeleri kaldırın.

 

 

Eğer Mutfakta mutfak konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Küçük mutfaklarda alanı en üst düzeye çıkarmak için 4 mükemmel öneri konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir