mutfak dolabı

L-Şekilli Mutfağınızı Güzelleştirmenin 4 Ustaca Yolu

Bugünkü makalemizde L-Şekilli Mutfağınızı Güzelleştirmenin 4 Ustaca Yolu hep birlikte inceleyeceğiz.

Mutfak, evin tüm odalarından en önemlisi olarak kabul edilir. Evin merkezi olan mutfak, kendini onu tasarlamaya ve dekore etmeye adamış bilgili uzmanlardan oluşan bir ekibe, mutfak planlayıcılarına sahiptir. İdeal mutfağınızı dekore etmeye hazır olduğunuzda, ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize uygun stil, renk, malzeme, mutfak gereçleri, mobilya, duvar vb. seçmek için çok düşünmek gerekir.

 

1- Parlaklık koleksiyonu

Rahat ahşap detaylara sahip bu çağdaş mutfak, beyaz ihtişamıyla parıldıyor. Beyaz mutfak dolaplarının altına yerleştirilen LED’ler, tezgahın üzerindeki mavi duvarları aydınlatarak çalışma alanını şık bir ihtişamla aydınlatıyor. Modern bir zarafetle döşenmiştir.

küçük mutfak

2- Kolaylıkla Şık Pratiklik İçin

 

Güzel endüstriyel tarzdaki mutfağın köşe yerleşimi, pratik zarafet ve ferahlatıcı malzemelerin bariz özü ile doludur. Çiçek süslemelerinin canlı renkleri odaya canlı bir hava katar. Geniş, abartılmayacak kadar çekici ayna, mobilya, aydınlatma ve dekorla ayrılmış birçok işlevsel bölüme sahip açık bir kat planı anlamına gelir. Gördüğümüz kadarıyla, mutfak düzeni, bir öğenin diğerinin işlevine müdahale etmeden mutfakta çalışmak için oldukça pratik görünüyor. Örneğin, ızgarayı kullanmak, aynı anda buzdolabının kapısını açmanıza engel olmaz (görünmez). Sonuç olarak 2-3 kişi mutfakta aynı anda rahatlıkla çalışabilir, birbirini engellemeden hareket edebilir.

 

3- Beyaz ve Ahşap Harikası

Sıcak ve davetkar mutfağın İskandinav tasarımı, samimi sadeliğine rağmen şık ve sofistike. Akıllı depolama çözümleri ve çekici tasarımı sayesinde ev gibi bir cazibeye sahiptir. Bu ev, birçok Avrupa evi gibi mütevazı bir mutfak alanına sahiptir, ancak duvarları kaplayan çekici tuğla tarzı beyaz fayanslar sayesinde aynı zamanda bastırılmış bir endüstriyel havaya sahiptir.

 

beyaz mutfak dolapları

4- İnanılmaz Büyülü

Beyaz, eşsiz güzelliği ve tonlarca yeteneği bünyesinde barındıran bir renktir. Mutfağın büyüklüğü ne olursa olsun, beyaz renk şeması kesin bir kazanandır. Beyaz, yüksek dozda huzurlu bir çekicilik sunmanın yanı sıra, alanı optik olarak büyük ve hafif göstermek için inanılmaz bir kapasiteye sahip olduğundan, sınırları bulanıklaştırmak için oldukça etkili bir tekniktir. İskandinav güzelliğinin bu görüntüsündeki mutfak, burada ve orada sıcak odunsu dokunuşlar, beyaz mutfak dolaplarında bol miktarda saklama alanı ve bazı muhteşem sanat eserleri ile beyazın ihtişamıyla dolu. Mutfak masası ve sandalyelerinin bulunduğu bu odaya dışarıdan bakıldığında sıcak, tatil havası veriyor.

 

 

Eğer Mutfakta mutfak konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda L-Şekilli Mutfağınızı Güzelleştirmenin 4 Ustaca Yolu konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir