banyo dolabı

Kendinizinkini yeniden şekillendirmeniz için size ilham verecek 5 çağdaş banyo

Bugünkü makalemizde Kendinizinkini yeniden şekillendirmeniz için size ilham verecek 5 çağdaş banyo hep birlikte inceleyeceğiz.

Evinizdeki banyo bir dokunuş tarihli mi? Büyük bir girişim olacağını düşündüğünüz için yükseltmeyi ertelediniz mi? Eğer öyleyse, muhtemelen size göstermek üzere olduğumuz banyolar size başka hiçbir şey gibi ilham vermeyeceğinden, iç tasarım için yeniden enerji kazanmaya hazır olmalısınız! Haydi bu harika banyolardan bazılarına bir göz atalım, böylece yaratıcı banyo tasarımcılarının neler ortaya çıkardığını görebilirsiniz!

1- Beyaz bir görüş

Güzel, parlak beyaz süit mobilyaları ve duvarları ile rahat meşe zemin ve lavabo kaidesi arasındaki kontrast kesinlikle büyüleyicidir. Olayları soğuk göstermeden açık ve parlak tutmak için ne akıllıca bir yaklaşım!

2- Desenli

Desenli, pastel karoların kullanımı harika ve çok sevimli görünüyor. Ahşap tezgahla gitmek için doğru miktarda sıcak renk ekleyerek çok farklılar!

banyo dolabı

3- Olağanüstü karanlık

Zengin mozaik karolarla birleştiğinde, koyu renkli ahşap gerçekten bir mekana ışıltı katıyor. Basit tasarım öğeleri, her şeyin şık ve modern görünmesini sağlayarak karoların gerçekten parlamasını sağlar.

 

4- Soğuk çimento

Daha önce yapmamış olsanız bile, şimdi banyonuzda beton bir banyo ve taş kaplı duvarlar olmasını düşündüğünüze bahse gireriz. Bu alan telaşsız ve organik olduğu için çok sakin görünüyor.

 

5- Renkli tonlar

Modern bir banyonun tamamen beyaz olması gerektiğine inanıyorsanız tekrar düşünün. Mobilya, zemin veya her ikisini de denemeyi tercih ederseniz, güçlü renk kullanımı gerçekten modern bir atmosfere girer ve harika görünür!

banyo dolabı

 

6- En üst düzeyde basitlik

En iyi haliyle çağdaş minimalizmdir, burada gerekli olandan başka bir şey yoktur! Nötr tonlar da büyük bir keyif veriyor ve daha yaratıcı malzemelerin kullanımını teşvik ediyor.

 

7- Önemli bir bileşeni vurgulayın

Duşu odak noktası yapmaya yönelik bu harika karar, en küçük alanlarda bile işe yarayacak ve tasarımın kopyalanması basit hale gelecektir! Ne güzel bir ahşap kaplama!

 

Eğer Mutfakta banyo konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Kendinizinkini yeniden şekillendirmeniz için size ilham verecek 5 çağdaş banyo konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir