banyo dolabı

Hayran kalacağınız 8 farklı banyo mozaiği

Bugünkü makalemizde Hayran kalacağınız 8 farklı banyo mozaiği hep birlikte inceleyeceğiz.

Evin en önemli odalarından biri banyodur. Banyo, teraslar veya TV odaları gibi olması harika olan diğer boş zaman alanlarının aksine, bir gereksinimdir. Ancak yine de lüks, rahat ve ilham verici bir alan yaratmak mümkün. Ne yazık ki, bu odalar genellikle dekoratörlerden en az ilgiyi görmektedir.

Bugün bu adaletsizliği düzeltmek ve gösterişli banyoların nasıl görünebileceğini görmek istiyoruz. Banyo alanı ve mozaik karoların kullanımı üzerinde durularak yapılacaktır.

 

1- Mavi

İlk banyomuz, tamamı mozaik desenli mavi bir vizyondur. Beyaz şömine ve küvet, bunun yarattığı zengin dokulu ve sakin ortam arasındaki ideal dengeyi sağlıyor.

 

2- Geleneksel moda

Bir sonraki mozaik tasarımı daha gelenekseldir ve banyo tezgahı boyunca uzanan bir şerit ile sadece kısmen fayans içerir.

banyo dolabı

3- En ufak bir ekleme

Mozaik deseninin daha da bastırılmış bir entegrasyonunu görebiliriz.

4- Sedef çini

Kırılgan sedef çinilerden yapılmış muhteşem bir poligon mozaiği daha ayrıntılı olarak görülmektedir.

 

5- Zengin lüks

Dahil edilen gösterişli unsurlar, bu geniş banyonun açıkça lüks olması amaçlandığını gösteriyor. Ancak, banyo lavabosunun üzerine oturan, zevkli, nötr renklerin bir karışımı olan mozaik deseni çok iyi dikkatimizi çekiyor.

6- Tek renk ton

Buhar odası dekorunun tek renkli tonları, dramatik ve sofistike bir hava verir.

 

7- Zarif nötrler

Burada bazı metalik ekler ile birleştirilmiş nötr renklere sahibiz, bu da onu hem doğal hem de göz alıcı hale getiriyor.

 

8- Tam Koruma

Çekici bir görünümü garanti eden tüm banyoyu kaplamak için mozaikler kullanılır.

 

Eğer Mutfakta banyo konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Hayran kalacağınız 8 farklı banyo mozaiği  konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir