banyo dolabı

Öncesi ve sonrası sizi büyüleyecek banyo iyileştirmesi

Bugünkü makalemizde Öncesi ve sonrası sizi büyüleyecek banyo iyileştirmesi hep birlikte inceleyeceğiz. Mutfaklarımız ve banyolarımız en çok vakit geçirdiğimiz yerlerdir.

 

1- Dinlendirici bir banyo

Banyoda tavan penceresi, özellikle banyo tavan arasındaysa, giderek daha yaygın hale geliyor. Manzara oldukça güzel olabilir ve sonuçtan memnun kalacaksınız. Küvet, çatı penceresinin altına tam olarak yerleştirilmiştir ve bu sayede yolcunun güneş ışığında yıkanması sağlanır. Banyo küçük olsa da, yukarıdan manzarayı en üst düzeye çıkarmak için her santiminden en iyi şekilde yararlanılıyor.

banyo dolabı

2- Geniş ve canlı

Siyah fayanslar daha önce moda olsa da, banyoyu görünür ve kasvetli hissettiriyorlar. Bu banyodaki manzara oldukça kasvetli ve her şey düzensiz ve eski görünüyor. Sanki başka bir banyoya girmişiz gibi. Sıkıcı fayanslar, artık tercih edilen seçenek olan beyaz fayanslarla değiştirildi. Eski küvet, şeffaf camlı modern bir duşla değiştirildi ve iki lavabo çıkarıldı ve yenisiyle değiştirildi. Bu banyo önemli bir dönüşüm geçirmiş gibi görünüyor.

 

3- Taze ve modern bir görünüm

Eski görünümlü çinilerden oluşan kasvetli kahverengi bir duvar bizi bir kez daha karşılarken, eğimli tavan alanı küçük gösteriyor.

Banyonun koyu renkli duvarları, kum renkli seramik karolarla değiştirilerek daha parlak bir görünüm elde edilmiştir. Lavabo ve tuvalet de banyoya daha açık bir his vermek için yeniden düzenlendi.

 

4- Harika sonuçlar

Bu banyo, makyajından önce oldukça sade bir görünüme sahipti. Turkuaz mozaik karolar, odayı olduğundan daha küçük gösteriyordu. Bu nedenle ev sahipleri daha çağdaş ve açık bir tarz istiyor.

Banyo güncellendi ve hayata yeni bir kira verildi. Küvet kaldırıldı ve şeffaf cam duş ile değiştirildi ve fayanslar yükseltildi. Lavabo ayrıca daha fazla saklama alanı içeren şık ve modern bir tasarımla güncellendi.

5- Pratik tasarım

Uyumsuz duvar kağıtları, koyu yeşil küvet ve lavabo ve her yerde solan tonlarla bu banyonun umutsuzca bir makyaj ihtiyacı var.

Banyo tamamen yenilenmiştir. Duş perdesi küçük banyolarda küvetten daha kullanışlı olduğu için bu yenilikçi tasarım idealdir. Ek depolama sağlamak için lavabonun arkasına raflar yerleştirilmiştir.

 

 

Eğer Mutfakta banyo konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Öncesi ve sonrası sizi büyüleyecek banyo iyileştirmesi konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir