Küçük Bir Mekanda Güzel Bir Banyo Yaratmak İçin İpuçları

Bugünkü makalemizde Küçük Bir Mekanda Güzel Bir Banyo Yaratmak İçin İpuçları hep birlikte inceleyeceğiz.

Küçük bir banyonun potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için tüm stratejileri biliyorsanız, yine de büyüleyici bir ortam olabilir. Tüm sırları açığa çıkarmak için burada olduğumuzdan, bu kullanışlı ev tasarımı tüyolarından yararlanmak için bir iç mimar olmanıza gerek yok. Evinizde ciddi bir revizyona ve stil enjeksiyonuna ihtiyaç duyan küçük bir banyonuz varsa okumaya devam edin.

1- Yüzen bir süitten öğeler seçin

Banyonuza yüzer lavabo ve klozet takmak daha fazla alan izlenimi verecek ve ayrıca kalabalık, gereksiz yoğun bir görüntüden kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Yerleşik dolaplara sahip yüzer bir lavabo kaidesi, en sevdiğimiz yükseltmelerden biridir!

banyo dolabı

2- Hafif ve canlı bir renk paleti kullanın

Tamamen beyaz bir odanın daha büyük göründüğü bir sır değil, ancak banyonuzda da bunu yapmanın ekstra bir faydası var! Alan daha büyük görünecek olsa da, aynı zamanda daha temiz ve daha sıhhi görünecek, ki bu hepimizin tuvaletlerimizde istediği bir şey!

 

3- Daha doğal bir görünüm için biraz bitki ekleyin

Bitkilerin küçücük bir alanda ne kadar etkili olabileceğini hiç düşündünüz mü? Bir alanı yükseltme ve daha organik ve doğal hissettirmenin yanı sıra bir alanı daha açık hissettirme yeteneğine sahiptirler. Banyonuz için nemi seven bitkiler seçin ve ne kadar güzel görünüm ve his ürettikleri konusunda çok memnun olacaksınız!

 

4- Görüşü aldatmak için büyük aynalar kullanın

Hiç olmadığında çok fazla alan üretmeye gelince, hiçbir şey büyük aynaların yerini tutamaz. Alanı iki katına ‘görmek’ için gözlerinizi etkili bir şekilde kandırabileceğiniz için, tam bir aynalı cam duvar, küçük bir banyoya harika bir ek olacaktır.

banyo dolabı

5- Deneme yapın

Minimalist ev tasarımı ile ipucu adındadır, bu yüzden ihtiyacınız olmadıkça veya onsuz yaşayamadıkça her şeyi atın ve ihtiyaçlara bağlı kalın! Küçük banyonuzu küçülttükten sonra yüzeyler daha büyük ve daha pratik hissedecek ve gerçekten yenilik banyo sabununa ihtiyacınız varsa, onu bir dolapta saklayın!

 

Eğer Mutfakta banyo konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Küçük Bir Mekanda Güzel Bir Banyo Yaratmak İçin İpuçları konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir