Modern Banyo Tasarım Konsepti 5 Örnek

Bugünkü makalemizde Modern Banyo Tasarım Konsepti 5 Örnek hep birlikte inceleyeceğiz.

Banyo bir evin tasarımını ortaya çıkarabilir ve çağdaş olmanın yolu budur. Sakinlerin tarzı evin başka bir yerinde kendini kanıtlamışsa, banyodadır. Bir oturma odasını veya yatak odasını belirli bir tarzda dekore etmek oldukça basittir, ancak banyo bazen kişisel kullanım için tasarlanmış samimi ve özel inziva yeri olarak göz ardı edilir veya küçümsenir.

Bu fikir kitabında size sadece ilham vermekle kalmayacak, aynı zamanda iç tasarım doğru yapıldığında banyonun nasıl güzel bir atmosfer olabileceğini de gösterecek.

 

1- Tüm ihtişamıyla ahşap

Ahşap her yerde kabul görse de, modernizmden çok rustik bir estetikle bağlantılı olduğu ve modernizmi çelik, çimento ve cam gibi malzemelere bıraktığı tartışılabilir. Ama burada ahşabın çağdaş özelliğini kaybetmeden merkezde yer aldığı bir örnek var.

2- Görsel oyunu

Bu, çevrenin sessizliğiyle tezat oluşturan hareketli yeni bir tasarımdır. Burada gördüğümüz geometrik desen hem çekici hem de benzersiz.

banyo dolabı

 

3- Gri renk

Gri, beyaz ve bir miktar ahşap, hem sade hem de modern bir banyo yaratmak için bir araya geliyor. Banyonuzu tamamen dönüştürmek istiyorsanız, bir profesyonelin uzmanlığını işe almak iyi bir fikirdir.

 

4- Evin içinde bir bahçe

Özel bir bahçenin yanında duş almak, çok az insanın karşılayabileceği bir lükstür. Banyonuza bir bahçe eklemek pratik değilse, yine de bitkileri saksılara veya vazolara dahil edebilirsiniz. Havlu ve kilimlerdeki zengin renk detayı monoton ortamı bozuyor.

 

banyo dolabı

5- Şeffaflık

Modern tarz denilince akla gelen malzemelerden biri de camdır. Duş ve küvet alanını banyonun geri kalanından ayırmak için perdeler veya cam duvarlar bu banyoda müthiş bir alternatif.

 

Eğer Mutfakta banyo konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Modern Banyo Tasarım Konsepti 5 Örnek  konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir