mutfak dolabı

Modern Mutfağınızdan En İyi Şekilde Yararlanmanın 5 Yolu

Bugünkü makalemizde Modern Mutfağınızdan En İyi Şekilde Yararlanmanın 5 Yolu hep birlikte inceleyeceğiz.

Modern mimari ve tasarımın felsefesi, daha azının daha fazla olmasıdır. Ancak konu mutfağa geldiğinde, çoğu zaman ev sahipleri, tartışmasız bir şekilde hayati, paylaşılan bir yeri tamamlamak için bir dolap, bir yüzey veya bir faydacı unsur daha isterler. Bu bir zil çalıyor mu? Bu altı mutfak tasarım fikri, bir mutfak inşaatı veya tadilatı planlıyorsanız ya da sadelikten daha eğlenceli olduğunu söyleyen bir mutfağa sıkışıp kaldıysanız, hemen yemek pişirmenizi sağlayabilir.

 

1- Mutfağınızı bölmeden önce tavsiye alın

Mutfağınızı sıfırdan tasarlıyorsanız, vizyonunuzu anlayan, fikirleri paylaşmaya ve vizyonunuzu kağıttan gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmaya istekli mimarlar ve tasarımcılarla çalışmanız çok önemlidir.

 

2- Elinizdeki kaynakları kullanın

Tadilat yaparken olağandışı özelliklerden yararlanın.

mutfak dolabı

3- Mutfak alanı

Mutfağın tuğla dış duvarının iç kısmı açık bırakılmış ve mutfak depolama alanı, set üstü ocaklar ve aletler, mütevazı yemek alanının etrafına bir eğri halinde yerleştirilmiştir.

 

 

4- Sanatsal alan

Sanatsal olanlar veya sadece çocuklarının boya kalemlerini çıkarmaktan bıkmış ebeveynler için! – Mutfak duvarını karatahta boyası ile kaplamak, ev sahiplerinin kendilerini ifade etmelerine, isterlerse düzenli olarak iç dekorlarını değiştirmelerine veya sadece nihai alışveriş listelerini not etmelerine olanak tanır.

mutfak dolabı

5- Depolama alanı

Büyük aile evinin günleri çoktan gitti. Küçük kat planları, modern ev yapımında yaygındır ve bu da depolama alanına prim verir. Eşit derecede küçük bir mutfağa açılan bu küçük kilerde pratik depolama alanı oluşturmak için çeşitli yüksekliklerde temiz astarlı, tabandan tavana raflar kullanılır.

 

 

 

Eğer Mutfakta mutfak konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Modern Mutfağınızdan En İyi Şekilde Yararlanmanın 5 Yolu  konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir