banyo dolabı

Küçük harika banyo önerileri

Bugünkü makalemizde Küçük harika banyo önerileri hep birlikte inceleyeceğiz.

Küçücük konutların artması sonucu daha küçük yaşam alanları günlük hayatımızda daha yaygın hale geldi. Küçücük bir evde ya da apartman dairesinde yaşamanın kuşkusuz birçok avantajı vardır ve sizi asla böyle bir seçim yapmaktan vazgeçirmeye çalışmayacağız. Sınırlı alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için böyle bir karar, yaşam tarzınızın belirli yönlerini değiştirmenizi gerektirir. Öte yandan, bütçeniz sizi küçük bir evde yaşamaya zorlamışsa, şüphesiz yine de bundan en iyi şekilde yararlanmak istersiniz.

1- Doğa parlıyor

Rafın üzerine güneş parlıyormuş gibi düşen harika iç aydınlatma sunar. Doğal olarak bu  tarz banyonun muhteşem tasarımının birçok bileşeninden biridir. Ek olarak, çimi taklit eden yeşil paspaslar, bu küçücük alana bir kır tuvaleti izlenimi veriyor!

banyo dolabı

2- Küçük harika banyo: Küçük bir alan için zarif düzen

Küçük olmasına rağmen, bu tarz banyo ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyle donatılmıştır. Ve zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Bu, yüksek kaliteli malzemeler ve sofistike bir gri renk paleti kullanılarak gerçekleştirilir.

 

3- Mevcut alanın optimum kullanımı

Bu tarz banyoda mevcut her alan iç mimarlar tarafından kullanılmıştır. Duş odasının içinde gördüğümüz gibi, duvarları gömme raf şeklinde raf görevi görmek için kullandılar. Lavabo ve duş odası arasındaki boşluğun boşa harcanmış olabileceğini keşfettik. Ancak bunun yerine tuvalet için bir alan olarak kullandılar.

4- Işık dolu bir tavana sahip erişilebilir tuvalet

Bu tarz banyo alanının bazen ne kadar sıkışık hissettiğinden dolayı, doğal ışığın, havanın ve genişlik hissinin içeri girmesine izin vermek için bir tavan penceresi eklendi. Küvette sırt üstü uzanıp gökyüzünde hareket eden sabah bulutlarını izlemekten daha rahatlatıcı ne olabilir?

banyo dolabı

5- Dikkat çekmek için parlak duvar

Son olarak, alanı genişletmek ve klostrofobi hissini azaltmak için zengin renklerin kullanıldığı bu eksantrik banyoyu size sunuyoruz. Bu görüntü, çok fazla özgünlük verir. Ve hayat eklemek için nasıl cesur bir hareketin karşılığını verdiğini gösteriyor.

 

Eğer Mutfakta banyo konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Küçük harika banyo önerileri konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir