mutfak dolabı

Muhteşem Modern Mutfak 5 Örnek

Bugünkü makalemizde Muhteşem Modern Mutfak 5 Örnek hep birlikte inceleyeceğiz.

Mutfakların çok ortak noktası var: parlak, davetkar, türünün tek örneği ve çekici. Dekorasyon tarzı başkaları için abartılı ve abartılı olsa da, herkesin zevkine uygun bir şeyler sunan 5 modern mutfaktan oluşan bir örnek hazırladık.

Bu mutfaklar, sakinleştirici tasarımlar ve nötr tonlar üzerinde durularak canlı ve moderndir. Altın vurgular ve ahşap paneller gibi ince ayrıntılar eklerken doğal ışıktan en iyi şekilde yararlanırlar. Tüm modern kolaylıkların yanı sıra bir miktar lüks ve parlaklığa sahiptirler.

 

1- Son derece moda

Zarafet, zarafet, pratiklik ve klasik renklerin bir arada olduğu bir mutfak arıyorsanız bu mutfak tam size göre. U şeklindeki mutfak dolapları sayesinde birçok kişinin aynı anda yemek pişirmesi (veya aşçının yanında oyalanması) için yeterli alan vardır.

Görünüm, beyaz metal koltuklara sahip odanın ortasındaki modern bir masa ile tamamlandı. Bir duvardaki orman özelliği, alana o ek özel dokunuşu (bir miktar doğa ve renkle birlikte) sağlayarak genel havasını geliştirir. Bu çok çekici mutfağın açıları ve formları, tavandaki kare aydınlatma armatürü ile tamamlanmaktadır.

2- Sevimli ve ferah

Bu mutfak alanından yararlanır. Uygun mobilyayı doğru konuma yerleştirerek bir odadan en iyi şekilde faydalanabilir ve kullanım alanını anında geliştirebilirsiniz. Yuvarlak masalar hoş bir dokunuş ve plastik sandalyeler bu mutfağın taze görünmesini sağlıyor.

Asılı turkuaz lamba ve eğik kara tahta eğlenceli eklemelerdir, ancak yerleşik mikrodalga fırın ve endüstriyel musluk, yardımcı programın bu alanda en önemli odak noktası olmasını sağlar.

 

2- Beyaz görüş

Bu büyük mutfak dikkat çekici, ancak aşırı derecede değil. Cesur ama yine de aşırı değil. Cesur ama yine de gösterişli değil. Ayrıntılarda gizlidir, bu yüzden cüretkar ve güzel arasındaki doğru karışımı yakalar.

Beyaz yer karoları, beyaz dolaplar ve büyük beyaz bir masa, muhteşem altın süslemeli tavan özelliği ile dengelenmiştir. Bu eşsiz bir mutfak. Bu dahicedir. ve şüphesiz bazı muhteşem akşam yemeği partilerine ev sahipliği yapacaktır.

 

3- Altın parlaklık

Pırıl pırıl krem rengi ve kahverengi dekoratif karolar ideal bir uyum sağlar ve bir renk sıçraması sağlar.

Mutfak parlak renklerden yoksun olsa da, tuhaf aydınlatma armatürü ve gümüşi altın bar tabureleri onu taze ve canlı kılıyor. Kalıcı bir izlenim bırakmak için ne kadar az şey gerektiğine dair harika bir örnek.

mutfak dolabı

4- Neredeyse açık havada yemek

Bu odanın en önemli özelliği bahçe manzarasıdır. Yemyeşil bitki örtüsü, bu mutfağa huzur duygusu katarak günün her öğünü için uygun bir fon oluşturur. Muhteşem ahşap özellikli bir duvar, açık gri yer karoları, yuvarlak ahşap masa tablası ve uyumlu beyaz sandalyelere sahip ferahlatıcı bir resim ile karşınızdayız.

Büyük saksı ağacı ve siyah yönlü abajur görünümü tamamlıyor. Bu mutfak, basit, karmaşık olmadığı ve yeni ve ayırt edici bir şey verdiği için günlük kullanım için idealdir.

 

5- Eski moda

Cam kapaklı bu büyük beyaz dolaplarda bolca saklama alanı var. Büyük beyaz mermer tezgah sayesinde bolca çalışma alanı var. Siyah davlumbaz, fırın ve soba ile bolca zarafet var. Bu, kalıcı bir izlenim yaratacağından emin olduğum zarif bir mutfak.

 

Eğer Mutfakta mutfak konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Muhteşem Modern Mutfak 5 Örnek  konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir