mutfak dolabı

Muhteşem ahşap mutfaklar önerileri

Bugün size Muhteşem ahşap mutfaklar önerileri sunacağız! Bazen ahşabın ne kadar çok yönlü olduğunun farkında değiliz. Ahşabı otomatik olarak kır veya rustik mutfaklarla ilişkilendiriyoruz, ancak ahşabın çağdaş ve kentsel mutfaklarda da çarpıcı göründüğünü bilmiyoruz.

Bugün bu zengin malzemenin sıcaklık, renk ve belirgin bir güzellik duygusu getirdiği mutfaklara bakacağız. Hem faydacı hem de çekici olabileceğinden, ahşap çok değerlidir. Bu öneriyi okuduktan sonra ahşabın kendi mutfağınızdaki faydalarını düşüneceksiniz.

1- Kereste tezgah

Tezgah şüphesiz modern bir mutfağın unsurlarından biridir. Hem yemek hazırlamak için bir çalışma alanı hem de oturmak için bir yer olarak kullanılabildiğinden, tezgah pratik ve uyarlanabilir. Bu fikirden yararlanan , ahşaba hak ettiği ilgiyi verir. Sevimli ahşap tezgah, kendisine verilecek her şeyi almaya hazır.

mutfak dolabı

2- Çağdaş tonlar

Nötr ahşabın modern bir mutfağı nasıl büyüleyici bir şekilde güzelleştirebileceğinin mükemmel bir örneğidir.  Çağdaş tonlu ahşap mutfak, mat dokusu parlaklık vermeyecektir. Ama ahşap mutfakta tamamen çağdaş ve şık görünecektir. Açık gri ve beyaz renk düzeninin mekana nasıl bir sıcaklık ve yumuşaklık hissi verdiğini gözlemleyebiliriz.

 

3- Muhteşem ahşap mutfaklar önerileri: Güzel ahşap

Güzel ahşap mutfakta  lekesiz ve yeni görünecektir. Mutfağın canlılığı, doğal ışığın yumuşak parıltısıyla aydınlatacaktır. Zarif mobilyalar zarif bir ambiyans yaratacaktır. Bu sevimli beyaz sahnede beyazın önemini kutlarken, tasarım hem güzel hem de çağdaş.

mutfak dolabı

4- Rustik cazibe

Ahşabı zaman zaman rustik veya kır mutfaklarıyla bağlasak bile, ahşabın her zaman kırsal tarzın gerçekçi bir temsili olması gerekmez. Kirişlerden duvar kaplamalarına, mobilyalara kadar sayısız uygulamasını bu mutfakta görebiliyoruz. Bu mutfakta her yönüyle tamamen işlevseldir.

5- Sadece ahşap

Mutfaktaki sade ahşap, bir tasarımın basit olabileceğini ve yine de güzel olabileceğini gösteriyor. Sonuç, kontrasttan yararlanan işlevsel bir mutfak düzenidir. Mutfağın ortasına konumlandırılan uşak lavabosu, ahşabın monotonluğunu kırarken genel olarak mekana karakter katıyor. Öte yandan tavan, yemek pişirirken yaratıcılık kaynağı olarak hizmet eden ev içi, rahat bir ortam yayar.

 

Eğer Mutfakta mutfak konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Muhteşem ahşap mutfaklar önerileri konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir