Rustik Mutfak Tasarımları

Bugünkü makalemizde Rustik Mutfak Tasarımları hep birlikte inceleyeceğiz. Başlamak için, rustik esintili bir mutfağa sahip olmak için ormanda bir kütük kulübede veya bir kır çiftliğinde yaşamanıza gerek yok! Sıcak, ham, rahat, kaba ama cana yakın bir dekordan hoşlanıyorsanız, rustik bir mutfak tam size göre. Hepimiz mutfağın evin kalbi olduğu konusunda hemfikiriz. Ancak oturma ve yemek alanları gibi evin diğer odaları için dekor açısından mutfağın göz ardı edildiği sıklıkla görülmektedir. Mutfağınızı güzelleştirmeyi ve onu hak ettiği ilgi çekici ve davetkar oda haline getirmeyi düşünüyorsanız, başlamanız için dünyanın dört bir yanından 6 rustik mutfaktan oluşan özel olarak seçilmiş bir fikir kitabı burada. Birkaç rustik bileşen seçerek ve bunları mutfağınızın modern işleyişine dahil ederek rustik bir tasarımın mutfağınıza kolayca uygulanabileceğini göreceksiniz. Hayallerinizdeki mutfağı yeniden yaratma çabasını üstlenmek eğlenceli, merak uyandıran ve zorlu bir iştir. Fikir kitabını görmek için okumaya devam edin.

Rustik Mutfak Tasarımları misafirperver ve arkadaş canlısımutfak dolabı

Bu geniş, aydınlık ve davetkar mutfağın sunabileceği çok şey var. Yumuşak açık tuğla duvarlar, tavandaki geri kazanılmış ahşap kirişler, ahşap dolaplar ve orta sehpa ve tamamı geri kazanılmış ahşaptan yapılmış duvar rafları, bu mutfağın sıcak, kolay ve yemek pişirmek için rahat görünmesini sağlar.

 

Rustik Mutfak Tasarımları pencereli küçük mutfak

Fayansların kahverengisinin, duvarların yumuşak beyazıyla ve ahşap dolapların ve masanın kahverengisiyle nasıl tezat oluşturduğunu seviyoruz. Pervazında bitkiler bulunan küçük pencere, güneşin hoş sıcaklığını ve bol miktarda yeşil manzarayı içeri alır.

 

Rustik ve havalı

İnsanın ilham alabileceği bu harika pişirme ortamını oluşturan pek çok küçük ayrıntı var. Bu mutfağın omurgası, duvarlarda ve ahşap işlerde somon pembesi bir lekenin yanı sıra ışığın içeri girmesini sağlayan büyük bir kapı ve pencereleri olan, herhangi bir renkten yoksun, çıplak bir tuğla duvardır.

 

Rustik Mutfak Tasarımları rustik ve konforlu

Koyu kahverengilerin tam aksine, beyaz renkteki bu sade rustik mutfak, o kadar rahatlatıcı bir atmosfere sahiptir ki, kendinizi hemen orada harika ve rahat bir şeyler pişirdiğini hayal etmek kolaydır. Tavanlardaki ahşap kirişler, tamamen beyaz mutfakla mükemmel bir kontrast oluşturarak mükemmel miktarda renk sağlıyor.

 

Rustik Mutfak Tasarımları fayans ve kirişler

 Rustik Mutfak Tasarımları

Açık rustik mutfakta fayans ve tavan objeleri tam karşınızda. Kırmızı ve beyaz yer karoları ile ahşap kirişler ve sütunlar mutfağın odak noktalarıdır. Bu mutfağın rustik güzelliği, asılı endüstriyel aydınlatma, ahşap masalar ve geri kazanılmış kapılar gibi diğer özelliklerle geliştirilmiştir.

 

Taş ve ahşap

Taş mutfakta bir şömine ve kırmızı çinileri olan büyük bir rustik mutfak vardır. Beyaz kapılar güzel ve atmosfer açık, sıcak ve davetkar. Ailenin tamamının bu geniş, açık, sıcak mutfakta bol bol zaman geçirdiğini, paylaşarak, yemek yiyerek, sohbet ederek ve yemek pişirdiğini görmek çok kolay!

 

Eğer Rustik Mutfak Tasarımları konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Rustik Mutfak Tasarımları konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir