banyo dolabı

Siyah Banyo Tasarımları

Bugünkü makalemizde Siyah Banyo Tasarımları hep birlikte inceleyeceğiz. Banyonuz için çarpıcı bir siyah tonu seçmek için cesur olmalısınız. Siyah ise baştan çıkarıcı görünen ve güçlü hissettiren zamansız bir klasik stil istiyorsanız ideal seçimdir. Banyo aksesuarlarında siyah kullanımının sınırlandırılmasından tamamen siyah bir banyo ile tamamen dışarı çıkmaya, siyah ve diğer renkleri denemeye kadar herkes için bir şeyler var.

banyo dolabı

Siyah Banyo Tasarımları sihirli renk siyah

Banyo duvarını süslemek sevimli beyaz banyoyu güçlendiriyor. Siyah bir banyo dolabı, bazen banyoyu modaya uygun hale getirmek için öne çıkabilir ve aynı zamanda güçlü bir tasarım etkisine de sahip olabilir. Yerde, tezgahta ve banyo dolabında siyah duvar karolarını birleştirmek çarpıcı bir banyo tasarımı oluşturur. Beyaz lavabo ve klozet, banyodaki şık siyah ile birlikte şık bir görünüm kazandırıyor. Banyo aynasının siyah ve gümüş çerçevesinin ışıltısı altın rengi ışıkta parlayarak banyo dekoruna siyahın cazibesini katıyor. Depolama için kuytuya yerleştirilen açık raflarda kullanılan siyah cam, görünüme katkıda bulunuyor.

Siyah Banyo Tasarımları ikiz renk

Uzun siyah banyo dolabına sahip ikili makyaj masası, ikiz banyoda zarafeti ifade eden ve siyahı baskın bir renk haline getiren siyahla birleşiyor. Fark edilmek için tamamen siyah bir banyo olmak zorunda değil. Siyah tavan ve tavandan sarkan cam bilyelerden oluşan çağdaş bir avize, dekoru öne çıkarmak için yeterli.

Siyah rengin saf zarefeti

Siyah, doğal grimsi tonundaki doğal tuğla tonuyla birleşerek banyoya çarpıcı bir doğal ruh ve zarafet katar. Banyo zemininde siyah mozaik karoların kullanımı sofistike bir dokunuş. Duvarlarda fildişi metro fayanslarıyla birleştiğinde siyah beyaz banyo dekorunun şıklığını vurguluyor. Siyah mozaik karoların ışıltısı, bu muhteşem banyoda diğer duvardaki düz siyah duvarın sağlam zarafetiyle tezat oluşturuyor ve tamamlıyor ve hoş bir dekor yaratıyor. Kapılarında masif siyah dikdörtgen düğmeler bulunan beyaz banyo mobilyaları, duvar karolarındaki siyah beyaz desenle harika bir tezat oluşturuyor.

Çağdaş tasarım

Siyah Banyo Tasarımları

Banyo dekoru, siyah bir tezgahın üzerine siyah fayansların önüne inen siyah sarkıt aydınlatma ile şık ve minimalisttir. Modern banyo siyaha boyanmıştır, ancak çeşitli renkler, tonlar ve dokular zarif bir dekor oluşturur. Duvar karolarının keskin siyah kaplaması, zemine monte lavabonun rustik ve modern şıklığı ile birleşerek modern ve şık bir banyo tasarımı oluşturur. Farklı siyah karoları birleştirerek ve siyahın dramasını ahşabın sıcak zarafetiyle dengeleyerek modaya uygun ve gösterişli bir banyo dekoru yaratın.

 

 

Eğer Siyah Banyo Tasarımları konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Siyah Banyo Tasarımları konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir