modern kaplama kapı fiyatları

Modern Kaplama Kapı Fiyatları

Modern Kaplama Kapı Fiyatları nedir? Evimizde en çok kullandığımız iç kapıların birçok farklı modelleri bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve insanların farklı olanı sevmesiyle birlikte mobilya sektöründe adeta bir devrim yaşandı. Genellikle doğallık ve estetikli

ği bir arada görmek isteyen kullanıcılar, zevkine göre iç kapı modellerini tasarlatabiliyor. Ancak son zamanlar Modern Kaplama Kapılara olan ilgi sebebiyle bu iç kapılar hazır olarak da satın alınabiliyor. Hem modern hem estetik hem de doğal görüntüsü ile kullanıcıların çoğunlukla tercih ettiği modern kaplama kapıların diğer iç kapı modellerine göre de ucuz olması, en çok kullanılan iç kapılardan olmasına olanak sağlıyor. Peki, Nedir bu Modern Kaplama Kapılar?

Modern Kaplama Kapılar Nasıl Üretilir?

kapı

İç mekan tasarımında kullanılan kapılar genellikle ahşap kaplama malzemelerden üretilmektedir. Ağaç yüzeyleri endüstriyel işlemlerden geçerek kaplamalar elde edilir. Elde edilen bu kaplamalar MDF üzerine özel işlemlerle yapıştırılarak ahşap kaplamalı kapıların yüzeyleri oluşturulur. Ardından bu kapılar ya firmanın ya da kullanıcının özel isteklerine göre tasarlanır ve cilalanır. Modern Kaplama Kapılarda boya işlemine gerek yoktur. Zaten ağacın rengini yansıtan Modern Kaplama Kapılar, hem doğal hem de estetik bir görünüm kazanır. Modern kaplama kapılar üretildiği ağaca ve kalın veya ince kesimine göre farklı türlerde olabilir. Modern Klasik Kapılar banyoda hatta zaman zaman dış kapılarda da kullanılabilen kapılardır. Nemi tutabilmesi sayesinde banyo kapılarında rahatlıkla tercih edilebilir. Ağaç yüzeyleri kalın kesildiği takdirde, çok tercih edilmese de dış kapılarda da kullanılabilir. Peki, Modern Kaplama Kapıların Özellikleri nelerdir?

Modern Kaplama Kapıların Özellikleri Nelerdir?

1.) Fiyat: Modern Kapıların kapıların en önemli özelliklerinden biri uygun fiyatlı olmasıdır. Diğer iç kapı modellerine göre çok daha ucuzdur. Ayrıca yapı malzemesi ağaç olduğu için uzun vadeli bir yatırımdır. Fiyatının düşük olması kullanıcıların sıkça tercih etmesini sağlamaktadır.

2.) Doğallık: Modern Kaplama kapıların uygun fiyatından sonra tercih edilmesinin en önemli sebebi doğal bir görünümü olmasıdır. Evin içinde ağacın doğallığını yansıtan modern mobilya kapılar, estetik ve doğal görünümü sayesinde sık tercih edilen iç kapı modellerindendir.

3.) Renk Faktörü: Modern Kaplama Kapıların doğal rengi sayesinde ömür boyu boya gerektirmeyen bir yapısı bulunmaktadır. Zaten doğallığı ile ön plana çıkan Modern Kaplama Kapıların boyanması garip kaçardı.

4.) Dayanıklılık ve Onarım: Modern Kaplama Kapıların ucuz olması, kesinlikle dayanıksız olduğu anlamına gelmiyor. Hatta en dayanıklı iç kapılardan biri modern kaplama kapı diyebiliriz. Sert darbelere karşı oldukça dayanıklı olan bu kapılar çizilmeler ve bozulmalara karşı da cila yöntemi ile 10-15 dakika içerisinde eski haline döndürülebilir. Yani Modern Kaplama Kapılar hem çok dayanıklıdır hem de çizilme ve bozulmalara karşı onarımı çok kolaydır.

kapı

5.) Temizlik: Modern kaplama kapıların temizliği oldukça kolaydır. İster ıslak bez ister de sabun kullanılarak kolayca temizlenebilir. Ağaçtan üretilmesi sebebiyle toz tutmayan ve kolay kolay kirlenmeyen bir yapısı bulunmaktadır.

6.) Kolay Montaj: Kaplama Kapıların montajı oldukça kolaydır. İsteğinize göre satın aldığınız mağazadan montaj talep edebilir ya da kendiniz takabilirsiniz.

7.) Modern Tasarım: Kullanıcılar son zamanlarda özel tasarım mobilyalar veya sıkça kullanılmayan, kimsede olmayan mobilyaları tercih etmeye başladılar. Son derece sevilen kaplama mobilyalar bu trendin ortaya çıkmasıyla birlikte kendine yer bulamaz oldu. Ancak son zamanlarda ortaya çıkan ve kullanıcıların beğenisine sunulan Modern Tasarım Kaplama Kapılar en çok kullanılan iç kapı modellerinde ilk sıralarda!

8.) Geniş Kullanım Alanı: Modern Kaplama Kapıların kullanım alanı sadece iç kapılarla sınırlandırılamaz. İsteğe göre hem banyo kapısında hem de dış kapılarda kullanılabilir. Neme karşı bozulmayan yapısı sayesinde rahatça banyonuzda modern kaplama kapıları tercih edebilirsiniz. Ayrıca ağacın yapısı ve kesimine göre zaman zaman dış kapı modellerinde de kullanılabilir.

Modern Kaplama Kapıların Odalarla Olan Uyumu

 Modern Kaplama kapılar her türlü mobilyaya kolaylıkla uyum sağlayabilen iç kapı modellerindendir. Yapı malzemesinin ağaç olması sayesinde her odada uyum yakalayabilir ve odanın dekorasyonuna katkı sağlayabilir. Ayrıca iç kapıları mobilyalardan sonra satın almanıza olanak sağlar. Camlı ya da camsız modellere göz atarak istediğinizi seçebilirsiniz. İç kapı kataloğumuzu görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.

Eğer iç kapı seçiminde kararsız kalıyor ve iyi bir iç kapı modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer iç kapı modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun iç kapı modellerini için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Modern Kaplama Kapı Fiyatları Nedir? bunu inceledik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla bilgiyi blog sayfamızdan bulabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir