mutfak dolabı

6 Şık Mutfak Fikirleri

Bugünkü makalemizde 6 Şık Mutfak Fikirleri hep birlikte inceleyeceğiz.

Mutfak, evdeki çakışma endişesi duymadan daha fazla renk kullanabileceğiniz birkaç odadan biridir. Bir veya birden fazla duvarda duvar kaplaması olarak çini kullanmaya karar verirsek… Bunu neden küçük mozaiklerde yapmıyorsunuz?

Tonlar ve kombinasyonlar çok çeşitli olanaklara sahiptir: hepsi aynı tonda, iki veya üç rengi karıştırma vb.

Her zaman olduğu gibi, size ilham vermeyi amaçlıyoruz, bu yüzden bu fikir kitabını bir veya daha fazla duvarda mozaik içeren 6 muhteşem mutfak tasarımı ile bir araya getirdik.

 

1- Heyecan verici bir mutfak ortamı

Geleneksel mutfak renklerinin ötesine geçmeye cesaret edin ve tarzınızı göstermek için canlı tonlar kullanın. Görüntüde kontrast oluşturmak için, özellikle sayaç siyahsa, kırmızı bir ters sıçrama ideal olacaktır.

mutfak dolabı

2- Tutarlı bir görünüme sahip bir mutfak

Mozaiği, bu örnekte görüldüğü gibi kontrast aramak yerine mutfağı standartlaştırmak için kullanabilirsiniz. Bazen gözden kaçan bir renk tonu olmasına rağmen, siyahın bir mutfak için gerçekten çekici bir seçenek olabileceğine dikkat edin.

 

3- Baskı işlemi

Mozaikler, baskıların oluşturulmasına da izin verir. Herhangi bir alana bireysellik ve hareket katmak için bu yaklaşımı kullanarak güçlü bir kişiliğe sahip bir mutfak yaratın.

 

4- Belirli bir yer

Bu tür bir kaplamayı, mutfağın belirli bir bölümünü odanın geri kalanından görsel olarak ayırmak için de kullanabilirsiniz.

mutfak dolabı

5- Sınırların belirlenmesi

Alanı doğru bir şekilde tanımlamak için, ana mozaiğin iki veya üç ton üstünde veya altında zıt bir renk tonu kullanın. Yani bu tür bir kaplamayı tavana kadar taşımaya gerek yok, ancak tezgah alanı veya benzeri bir şeyle gidebilir.

 

6- Desen ve tekdüzelik

Mutfağınız iki bölgeye ayrılmışsa veya U şeklindeyse, dağılımı vurgulamak için karşıt duvarları kaplamayı tercih edebilirsiniz. Solda pürüzsüz parlak kaplamalı bir duvar ve sağda siyah beyaz mozaik desen kaplaması gibi.

 

Eğer Mutfakta mutfak konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda 6 Şık Mutfak Fikirleri  konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir