beyaz mutfak dolapları

Küçük Mutfak Sevebileceğiniz 13 Fikir

Bugünkü makalemiz de ”Küçük Mutfak Sevebileceğiniz 13 Fikir” hep birlikte inceleyeceğiz. Mutfak, eğlence, beslenme ve keyif için evimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Mutfağımızda oldukça sık zaman geçiriyoruz, bu yüzden çalışmak için fazla yer olmadığında can sıkıcı olabilir. Ancak yer eksikliğinin küçük mutfağınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı engellemesine izin vermeyin. Küçük bir mutfağa sahip olmak aslında bir nimet olabilir – yemek pişirirken ihtiyacınız olan her şeye daha yakın olacaksınız ve sadece temel ihtiyaçlara, yani daha az dağınıklığa sahip olacaksınız. Aslında, Küçük bir Mutfak için yapmanızı önerdiğimiz ilk şey, kendinizi fazla mutfak gereçlerinden kurtarmaktır – hiç gerek yok!

Ancak küçük bir alanı daha büyük göstermenin daha fazla yolunu arıyorsanız, endişelenmeyin. Mutfak alanınızı maksimize etmenin birçok harika yolu var.

1. Küçük Mutfak Hafif ve aydınlık mutfak

Bir mutfakta daha açık renkler kullandığınızda asla yanlış gidemezsiniz. Bu, küçük bir mutfağı daha büyük ve daha parlak göstermenin kolay bir yoludur. Bitkiler veya yeşil vurgular gibi doğal dokunuşlar eklemek, yemek pişirirken rahatlatıcı bir deneyim yaratmanıza yardımcı olacaktır.

2. Paslanmaz çelik çağdaş mutfak

Uzun ömürlü bir mutfak için paslanmaz çeliğe yapıştırın – güçlüdür, temizlenmesi kolaydır ve uzun süre dayanır. Çoğunlukla beyaz bir mutfakla eşleştirilen paslanmaz çelik, neredeyse fütüristtik bir şekilde modern görünüyor. Görünümü beğendiyseniz, çıplak tutun. Modernliği dengelemek için renkli fırın eldivenleri veya şık bir baharat rafı gibi kişisel dokunuşlar ekleyin.

3. Canlı desenli mutfak

Evet, minik bir mutfağa renk katabilirsiniz! Eklemek için duvarlara vurgulu renkte patlamalar ekleyebiliriz.

4. Karanlık çağdaş mutfak

Kurallar, onları yaptığınız şeydir! Mutfağınızda daha koyu renkler kullanmak istiyorsanız, yine de alanı en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Gerektiğinde çift fırın gibi ekstra cihazlar ve mutfak gereçleri eklemek, küçük alanı dengelemeye yardımcı olabilir.

5. Küçük Mutfak rahat ve kumsal mutfakmutfak dolabı

Mutfağınızda rahatlatıcı bir atmosfer olmasını istiyorsanız, ona plaj havası vermeyi deneyin. Soğuk maviler ve doğal ahşap iyi bir uyum sağlar. Eğlenceli ışıklar eklemek de ruh halini iyileştirmeye yardımcı olabilir.

6. Küçük Mutfak kompakt ve havadar mutfak

Bu kompakt, havadar mutfak, teras kapıları sayesinde bol miktarda ışık alır. Fırın, ocak ve dolaplar gibi her şey elinizin altında, bu da bu küçük mutfağı daha da çekici kılıyor.

7. Küçük Mutfak işlevsel ve sofistike mutfak

Küçük bir mutfak da sofistike olabilir – siyah beyaz karo zeminler, doğal ahşap tezgahlar ve paslanmaz çelik aletler kullanarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

8. Gri ve siyah şehir mutfağı

Bu küçük mutfak, şehirde yaşamak için mükemmel bir kurulumdur – mutfağa giren konuklar için tüm bardaklarınız erişilebilir, tezgah basit ve işlevseldir ve açık düzen, mutfağın kapalı hissetmesini önlemeye yardımcı olur.

9.Akdeniz mavisi mutfak

Akdeniz tarzını seviyor musunuz? Bu mutfak, gök mavisi dolapları, kiremitli backsplash ve asılı rafları ile bir yumruk atıyor. Parlak mavi, küçük bir mutfakta bile harika görünebilir!

10.Şık gümüş mutfak

Bu mutfağa baktığımızda akla bir kelime geliyor: şık. Bar benzeri bir tezgah ve gümüş detaylara sahip bu küçük mutfak, bir akşam yemeği partisinde arkadaşlarınızı eğlendirmek için mükemmel bir yer olacaktır.

11.Sarı ve siyah mutfakmutfak dolabı

Sadece bir renk dokunuşu eklemek (burada sarı bir halı) küçük bir mutfağa biraz hayat vermenin harika bir yolu olabilir. Siyah backsplash ve hoş raflarla bu küçük mutfak, küçük bir daire için mükemmeldir.

12.Doğal ahşap ve bebek mavisi mutfak

Bir mutfakta mavinin ne kadar güzel görünebileceğine dair birkaç örnek gördük, ancak hiçbiri bebek mavisi ve doğal ahşap kadar beklenmedik değil. Bu Küçük Mutfak, bir kır evine harika bir şekilde uyar. Çok sayıda pencere ışık eklemeye yardımcı olur.

13.Basit ve şık mutfak

Denenmiş ve gerçek basit bir mutfağa bağlı kalmakta yanlış bir şey yok. Siyah vurgular ve kiremitli bir backsplash, bu küçük mutfağı şık gösteriyor, ancak dolapların ve buzdolabının sadeliğini de seviyoruz.

 

Eğer Küçük Mutfak fikirlerinde kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Küçük Mutfak Sevebileceğiniz 13 Fikir anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir