Kendi Açık Mutfağınızı Nasıl Yaratabilirsiniz?

Bugünkü makalemizde Kendi Açık Mutfağınızı Nasıl Yaratabilirsiniz? hep birlikte inceleyeceğiz. Baharın mümkün olduğunca sık dışarı çıkma dürtüsü, ne kadar büyük olursa olsun, geniş bahçelerden balkonlara ve teraslara kadar kendi evinizin dışından keyif alarak tatmin olabilir. Bir dış mekan oturma odası, yemek masaları ve tabii ki çok sayıda çiçek ve bitki saksısı ekleyerek bu tür değerli alanları geliştirmek her zaman iyi bir fikirdir. Ancak dış mekan oturma alanlarınızı tamamen tamamlamak için gerçek, tam donanımlı bir dış mekan mutfağı oluşturabilirsiniz.

 

1- Açık mutfakta odun fırını mevcuttur.

Tam donanımlı bir açık mutfak, tüm ailenin dışarıda olmaktan ve bahçede doyasıya yaşamanın keyfini çıkarabileceği güzel bir açık alan için olmazsa olmazdır. Tam olarak çalışan bir dış mekan mutfağı içeren bu harika kurulumda gerçekleşen şey tam olarak budur: Açık ve kapalı mutfaklar arasında gidip gelmek zorunda kalmadan öğle ve akşam yemeklerini pişirirken aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek için bir bahçe mutfağı oluşturabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır

 

2- Kendi Açık Mutfağınızı Nasıl Yaratabilirsiniz?: Odun ateşinde bir fırın ile dışarıda bir mutfak var.

Odun fırınlı bu dış mekan mutfağı, modern bir dış mekan yemek alanını önemli ölçüde geliştirebilecek, estetik açıdan hoş olduğu kadar teknolojik olarak da gelişmiş bir seçenektir. Çiçekler ve bitkilerle çevrili bu güzel dış mekan mutfağının tasarımı, ahşabı özel, erişimi kolay dolaplarda saklamanıza da olanak tanır. Öte yandan, mutfakta bir tezgah ve tabureler var, bu da arkadaşlarla hızlı atıştırmalıklar ve içecekler için ideal bir yer yaratıyor.

 

3- En iyi şekilde açık havada yaşam

Aileniz ve arkadaşlarınızla dinlenerek ve vakit geçirerek evinizin bahçesinin tadını çıkarmak için hoş bir dış mekan kurmak her zaman iyi bir fikirdir. Bu muhteşem örnekte açık hava mutfağı, sandalyeli yemek masası, kanepeler, saksılar, bitki ve çiçekler ile keyifli ve şık bir dış yaşam görebiliriz.

 

4- Kendi Açık Mutfağınızı Nasıl Yaratabilirsiniz?: Balkonda, bir fırın

Sadece 10 dakikada 300°C’ye ulaşır ve sınırlı alana sahip ancak tam donanımlı bir açık hava mutfağından vazgeçmek istemeyen insanlar için saf teknoloji ve tasarımın mükemmel bir örneğidir. Yaklaşık 50 kg hafifliği ve hareketli tabana sahip olması nedeniyle bu Fırın hafif ve taşınabilir olduğundan balkonda kullanım için idealdir.

Koyu Mutfak Dolabı Tasarımlarına 10 Harika Örnek

5- Küçük olan açık mutfak için

Küçük dış alan olsa bile, odun fırınlı mütevazı bir dış mekan mutfağı düşünülebilir. Odun ateşinde pişirilen bir fırın, taşınabilirliği ve modernliği sayesinde, burada görülen gibi bahçe içinde veya muhteşem bir verandada yüzme ortamlarını zenginleştirebilir.

 

Eğer Kendi Açık Mutfağınızı Nasıl Yaratabilirsiniz? konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Kendi Açık Mutfağınızı Nasıl Yaratabilirsiniz? konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir