Arcino Mutfak MCPT007

Sizi şaşırtacak 8 harika mutfak tasarımı fikri

Bugünkü makalemizde Sizi şaşırtacak 8 harika mutfak tasarımı fikri hep birlikte inceleyeceğiz. Herhangi bir evde mutfak özel bakım gerektirir. Bir mutfakta, yeni bir parti kekten en sevdiğiniz aile yemeğini denemeye veya yeni bir kokteyl denemeye kadar her şeyi yapabilirsiniz. Bu nedenle, planlama ve dekorasyon söz konusu olduğunda, mutfağınıza, evinizin geri kalanına gösterdiğiniz özen ve özenle davranın.

Bununla birlikte, çeşitli pişirme ve yiyecek saklama gereksinimleri nedeniyle, evinizin bu bölümü tasarım söz konusu olduğunda farklı bir odak noktasına sahiptir. Titiz hazırlığı biraz tuhaflık, tuhaflık, minimalizm veya istediğiniz herhangi bir stille birleştirin. Tüm zamanınızı geçirmek isteyeceğiniz sekiz yaratıcı mutfak fikrinden oluşan bir liste hazırladık!

1- Her yönden olağanüstü

Minimalist bir mutfağı küçük bir dokunuşla birleştirerek benzersiz bir alan oluşturulabilir. Özellikle endüstriyel bir görünüm için gidiyorsanız, mutfağınızın dağınık olmadığından emin olun. Ancak, oraya konulan mobilya ne olursa olsun, türünün tek örneği olmalıdır.

arcino mutfak MCTY004

2- Mutfakta yaratıcılık

Mutfağınızı biraz daha yaratıcı ve keyifli hale getirin! Fayans gibi standart backsplash seçeneklerini kullanmak yerine vinil kullanmayı düşünün. Duvarınıza eğlenceli alıntılar veya arsız tasarımlar içeren bir vinil backsplash takın.

En iyi yönü, ucuz olması ve bütçenize kolayca uymasıdır. Bu alışılmamış mutfak konsepti ile içinizdeki Usta Aşçıyı kanalize edebilirsiniz.

3- Minimalist ve geniş

Tercihlerinize ve mevcut alana bağlı olarak mutfak alanının tasarımı oldukça farklı ve zarif olabilir. Bu durumda, şık kalırken her şeyi basit ve mütevazı tutun. Alanın devasa pencerelerine dikkat çekmek için duvarları ve zeminleri beyaz veya gri gibi parlak renklere boyayın. Doğal ışığın kendi adına konuşmasına izin verin. Ahşap depolama rafları olan temiz, beyaz bir tezgah, mutfağınızı bir sanat eserine dönüştürebilir.

4- Duvar kağıtları

Mutfağınızın duvar kağıdını hiç düşündünüz mü? Kesinlikle yapabilirsin! Alışılmadık görseller, motive edici alıntılar veya gıda sektörüyle bağlantılı herhangi bir şeyi kullanabilirsiniz.

Dolaplar ve tezgahlar gibi mevcut mutfak mobilyalarınızı tamamlamak için duvar kağıdı kullanın. Soba veya lavabonun yakınında olmayan duvarlarda su veya yağ sıçramalarından zarar görmemesi için bu konsepti kullanmaya özen gösterin.

5- Keskin bir gözlem duygusu

Eşsiz bar tabureleri ve pirinç asma ışıklarının ortak noktası nedir? Mutfağınıza farklı bir görünüm kazandıracaklar.

Mutfağınızın kişiliğinizi ve hedeflerinizi temsil etmesi gerektiğini daima unutmayın. Yani, pembe bir vintage buzdolabı sizin işinizse, mutfağınızda bir yeri var.

Arcino Mutfak MPMM005

6- Karalamalar duvarı

Bol doğal ışık alan bir aile mutfağı için karatahta duvar idealdir. Menüler, tarifler, mesajlar, düşünceler ve sanat eserleri olabilir.

Mutfağınızın sıcak ve davetkar görünmesi için tüm ailenizin yaratıcılığının parlamasına izin verin.

7- Gerçekten işlevsel olan mutfak

Uzun bir ahşap tezgah, bol miktarda raf ve kanca, alışılmadık çeşitlilikte sandalyeler ve ortasındaki eğlenceli bir ahşap salıncak, mutfağınıza akıllı, faydacı ve küçük bir bohem makyaj sağlayacaktır.

Alanı düzenli ve düzenli tutacaktır. Mümkünse, yeni bir görünüm için saksı bitkileriyle iç peyzaj ekleyin.

8- Bir renk sıçraması

Parlak renklerden hoşlanıyorsanız size bir önerimiz var. Çeşitli canlı renklerdeki ve tasarımlardaki seramik karolar, sıkıcı eski bir backsplash’i değiştirmek için idealdir. Az bir çaba ile mutfağınıza renk katacaktır. Renk düzenini dengeli tutmak için tezgahın ve dolabın daha açık bir tonda olduğundan emin olun.

Peki, yorgun ve kasvetli mutfağınızı baştan yaratmaya hazır mısınız?

 

Eğer Mutfakta  Mutfak tasarımı fikri konusunda kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Sizi şaşırtacak 8 harika mutfak tasarımı fikri konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir