Arcino Mutfak MPMM002

Kasvetli bir mutfağın görünümünü değiştirme rehberi

Bugünkü makalemizde Kasvetli bir mutfağın görünümünü değiştirme rehberi hep birlikte inceleyeceğiz.

Kasvetli ve kasvetli bir mutfakta yemek pişirmek özellikle zevkli değildir. Taze, şık ve canlı bir mutfak için yer yaratmak için bu alanı yeniden inşa etmeye gelince, iç mimarlar ağır silahları ortaya çıkarmak zorunda kaldı. Her şey ayrıntılarda gizli ve bu inanılmaz dönüşüm boyunca bu mutfak sıkıcıdan muhteşeme gitti.

Her zaman sadece eski yapıyı ortadan kaldırmakla ilgili değildir; aynı zamanda canlılık, uyum ve tabii ki eğlence hissi vermek için birlikte çalışan yeni bir renk paleti eklemekle ilgilidir!

1- Eski mutfak

Mülayim tonlarda ve az renkli bir mutfak ilgi çekici değildir. Dolaplar daha iyi günler görmüş gibi görünüyor ve sarı renkli fayans zemini olabilir.

2- Tadilat

Henüz çok yakından bakma; Tadilat kesinlikle daha yeni başlıyor. Neyi nereye koyacakları konusunda mimari tasarımcıların pek çok alternatifi vardı çünkü mutfak adeta duvardan fırlamış ve yepyeni bir yüzeye hazırlanıyordu.

3- Son çılgınlık

Herhangi bir mutfak yeni fayanslarla dönüştürülebilir. Berrak beyaz mutfak dolaplarına yerleştirilmiş şık siyah karolar sayesinde orijinal desen artık görünmez. Bu mutfak, kolayca erişilebilecek şekilde yerleştirilmiş modern cihazlar ve meşe tezgahın ekstra sıcaklığı ile bir harikadır.

4- Stil vermek ya da stil vermemek, işte bütün mesele bu

Eski mutfak ortadan kaldırıldığında, yepyeni bir olasılıklar dünyası açılıyor! Eski ekipmanı değiştirmek bir şeydir, ancak yeni yeni lavabo ve tezgah bu mutfağı tamamen değiştiriyor.

5- Canlılık

Antik mutfak, yeni bir karo zemin ve bazı faydalı dekorasyon önerileri ile yenileniyor.

6- Geçmişten gelen renkler

Yüzey çok ayarlanabilir ve palet çok çeşitli olduğundan, bu mutfak tasarım açısından fazla bir şey gerektirmedi. Bu eski kupalar gibi etrafa saçılan birkaç parlak parça gerçekten biraz zing getirdi.

7- Yeni grafikler

Mutfağa parlak renkli ürünler ve dekoratif vurgular gibi renkli eklemeler ekleyerek bu mutfağın neden heyecan verici yeni temaların tanıtımıyla büyüdüğünü anlamak kolaydır. Mutfak boş bir tuval ve süs eşyaları değiştirilebilir olsa da, bir odayı tasarımıyla tanımlamanın doğası, işleri değiştirmenin basit olduğu anlamına geldiğinden, onunla çok şey yapabilirsiniz gibi görünüyor.

 

Eğer Mutfakta  Mutfak tasarımı fikri konusunda kararsız kalıyor ve sağlam bir mutfak modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun mutfak modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Kasvetli bir mutfağın görünümünü değiştirme rehberi konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir