Arcino Banyo B009

Müthiş canlı ve renkli banyo tasarım fikirleri

Bugünkü makalemizde Müthiş canlı ve renkli banyo tasarım fikirleri hep birlikte inceleyeceğiz.

Banyo tasarımı söz konusu olduğunda, mevcut eğilim, alanın gerçekte olduğundan çok daha büyük olduğu izlenimini vermesi muhtemel olan son derece nötr tonlar ve açık tonlar kullanmaktır. Öte yandan renk, bir banyoyu daha fazla kişiliğe sahip, çok daha farklı ve bireysel hale getirebilir!

Temiz, aydınlık ve rahatlatıcı bir banyo yaratmak için sıcak ve soğuk renkler veya ikisinin kombinasyonu kullanılabilir.

1- Parlak renk düzenine ve beyaz bir temele sahip banyo.

Duvardaki bir cam mozaik, bir apartman dairesindeki bu banyoya renk katıyor. Banyonun temiz dekoru ve zeminin doğal tonları, bu parlak duvarın hak ettiği tüm ilgiyi görmesini garanti ediyor.

Bu, aynı ortamda hem cesur hem de hassas olabileceğinizin kanıtıdır.

Arcino Banyo B007

2- Göz alıcı ve renkli

Misafirleri heyecanlandıracak cesur bir dekor stili kullanılarak küçük bir banyoda renkler etkin bir şekilde kullanılabilir.

3- Hoş bir yer

Ateş ve kil gibi doğaya son derece benzeyen güzel, sıcak toprak tonları, kırsal veya rustik tasarımlı evlerde yaygın olarak kullanılır.

Kehribar renkli duvarlara ve küvetin etrafında ahşap panellere sahip bu neredeyse minimalist banyoya baktığımızda durum budur.

Sonuç sıcak ve davetkar ve bize bir canlılık hissi veriyor. Tonu kırmak için ahşap olmadan biraz fazla görünebilir.

Cam ve hafif bir granit malzeme de bu iyi döşenmiş alanın genel dengesine katkıda bulunur.

4- Sarı renk odayı aydınlatmak için kullanılır.

Birçok küçük banyoda pencere bulunmadığından, doğal ışığın yokluğunu telafi etmek için büyük ölçüde muhteşem yapay aydınlatmaya güvenmeliyiz.

Bu tür bir ortamda çevreyi aydınlatacak veya vurgulayacak bir renk tonu kullanmak da iyi olabilir.

Bunun odaya çok fazla yaşam ve parlaklık getirdiğini düşünmüyor musunuz? Aynı zamanda siyah beyaz döşeme geometrisi ile birlikte çalışır.

5- Mor, cesur ve muhteşem bir renktir.

Bazı insanlar banyolarını daha soğuk tonlarda boyamayı tercih eder, ancak bu, pastellere bağlı kalmanız gerektiği anlamına gelmez. Gerçekte, cesur olabilir ve soğuk tonlarda bile zarif bir görünüm ve his için çaba sarf edebilirsiniz.

Nötr renkli bir lavabo, taş döşeme ve geniş bir ayna ile morun ne kadar harika göründüğünü bu fotoğrafta görebiliriz. Bu tonların karışımı, ortama son derece sofistike bir görünüm kazandırır.

banyo dolabı

6- Mavi sakinleştirici bir renktir.

Mavi, temizlik ve sakinlik görüntülerini çağrıştırdığı için banyoda her zaman iyi görünen bir renktir.

Bununla birlikte, mavi tonlar çeşitli şekillerde kullanılabilir ve açık ve koyu tonlar karıştırılabilir.

Modası asla geçmeyen zamansız bir güzellik yarattığı doğru değil mi?

Bu alana yürümek anında sakinleşmenizi sağlayarak sıcak bir köpük banyosunda gevşemek veya vücut ve güzellik rutinleri ile kendinizi şımartmak için idealdir.

7- Şık bir görünüm için çizgili

Geometrik desenler veya diğer motifler gibi çeşitli şekillerde farklı renkler banyo ortamına dahil edilebilir.

Açık mavi, lacivert, beyaz, gri ve siyah renkli dikdörtgen karolar, bu banyonun duvarlarında çizgili bir düzenlemeyle dönüşümlü olarak çok çeşitli bir görünüm kazandırıyor.

Son etki, gerçekten sofistike, yumuşak ve hassas bir görünüm ve histir.

Daha parlak bir sonuç için aynı çizgili efekti elde etmek için daha sıcak renkler kullanılabilir.

 

Eğer Mutfakta  Banyo tasarımı fikri konusunda kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Müthiş canlı ve renkli banyo tasarım fikirleri konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir