mutfak dolabı

Mutfağınız için Hangi Karoları Tercih Etmelisiniz ?

Mutfağınız için hangi karoları tercih etmelisiniz  ? En sadık minimalist bir insan bile kesinlikle tamamen beyaz bir mutfağı tercih etmezdi. Fazla klinik sayılabilecek bir görünüm yerine yumuşak griler veya sıcak kremler deneyerek mutfağınıza biraz karakter ve ayrıntı katın.

Kim yemek pişirme alanını lekesiz hale getirmek için saatler harcamak ister. Siz değil ve bu nedenle, dökülenlerin temizlenmesini ve silinmesini çok daha kolay hale getirmeye yardımcı olması için parlak veya saten efektli bir mutfak karosu seçeceksiniz. İster odak duvarı, ister adanız veya zemin olsun. Doğru desen mutfağınız için göze çarpan bir tasarım sağlayabilir. Mutfağınızın tarzına göre , süper çağdaş bir hava için dikey, daha küçük metro fayanslarıyla oynamayı deneyin. Ya da resimsi Akdeniz çinileriyle eğlenceli ve çekici bir görünüm sergileyin.mutfak dolabı

1-Mutfağınızın boyutunu düşünün

Büyük karolar, bir odayı daha büyük ve havadar hissettirebilir. Duvarlarda yer karosu kullanmak daha uyumlu bir görünüm sağlar. Yer karolarının yoğunluğa dayanması daha zor olduğu için duvar karoları zeminlerde kullanılamaz.

Küçük bir mutfağın daha ferah görünmesi için. Büyük boy yer karoları kullanmanızı ve baskın renk paleti için açık tonlara bağlı kalmanızı öneririz.

2-Doku konusunda cesur olun

İnce ve temiz bir mutfak görünümünden hoşlanmıyorsanız  dokulu karoları denemek isteyebilirsiniz. Bunlar, örneğin dolaplarının temiz ve sakin stilini mükemmel bir şekilde tamamlayan göz alıcı bir zemin tasarımına sahip bir mutfak gibidir. Bazı güçlü ayrıntılar ve kontrastlar eklemek için eklenebilir.mutfak dolabı

3- Yer Karoları

Herhangi bir mutfak yüksek yoğunluklu bir bölgedir. Bu nedenle pek çok insan daha küçük yer karolarından çekinir . Ancak istediğiniz daha küçük karolarsa, uygun anti-bakteriyel dolgu macunlarına da yatırım yaptığınızdan emin olun. Bunları hem çalışma yüzeylerinizde hem de duvar karolarınızda kullanın.

4-Renklendirmek ya da renklendirmemek

Mutfağınızda nasıl bir ruh hali yaratmak istiyorsunuz? Sakin ve rahatlatıcı? Sosyal ve davetkar. Doğru renkle, mutfak karolarınız anında dinlendirici bir rahatlama ortamına dönüşebilir .Canlılık (kırmızılar ve turuncular gibi daha sıcak tonlar) veya burada tuhaf renklerin ortaya çıktığı basit bir nötr alan yaratabilir.

5-Mutfağınızın fayansları ve yerden ısıtma

Mutfağınıza yerden ısıtma sistemi kurmadınız, değil mi?. Eğer öyleyse, karo seçiminizin o ısıtma sistemine uygun olup olmadığını bir kez daha kontrol edin.

İlginç bir şekilde, hem seramik hem de porselen, yüksek termal iletkenlik değerlerine sahiptir. Yerden ısıtma sistemlerinde daha hızlı ısınırlar ve daha uzun süre daha sıcak kalırlar. mutfak dolabı

 

Mutfak modellerini kullanışlı hale getirmenin birden fazla yolu vardır. Siz de en doğru banyo dolabını tercih ederek işe koyulabilirsiniz. Sağlam mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer mutfak  almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu makalemizde Mutfağınız için hangi karoları tercih etmelisiniz ? Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Bunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla makaleyi blog sayfamızda bulabilirsiniz. Bizi Sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

 

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir