banyo dolabı

Lüks Bir Duş Yenilemeyi Kendi Başınıza Nasıl Planlarsınız?

Bugünkü makalemizde Lüks Bir Duş Yenilemeyi Kendi Başınıza Nasıl Planlarsınız? hep birlikte inceleyeceğiz.

Lüks bir duş, görünümünden ve verdiği histen daha fazlasıdır. Pratiklik, keyifli ve zevkli bir banyo deneyimi için eşit derecede önemlidir. Lüks bir duş inşa ederken göz önünde bulundurulması gerekenler hakkında daha fazla bilgi edinmek.

Her soru uzun süreli kullanımınızı şekillendirecek. Ve gelecekte değişiklik yapmak zor olacak. Örneğin, bir küvet dahil etmeye karar verirseniz, gelecekte çıkarmak istiyorsanız, esasen tüm duşu yeniden şekillendirmeniz gerekecektir. Ayrıca sıfırdan erişilebilir ve kapsayıcı bir alan oluşturmak çok daha kolaydır.

Bütçeniz yol gösterici etkilerden biri olacaktır, ancak lüks bir duşun en pahalısı olması gerekmez. Yağmur duş başlığı, desenli fayanslar veya yüzer duş bankı gibi özellikler uygun fiyatlı olabilir. Sadece depo satışlarını ve kesintileri ve ayrıca büyük ölçüde indirimli taban stokunu düşünün.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, önemli lüks duş öğelerinizi bir araya getirmenin zamanı geldi.

 

1- Modern Görünümlü Duş Perdeleri

Parıldayan yeni bir duş perdesi, herhangi bir banyo tadilatı veya makyajı için olmazsa olmazdır. Yapışkan bir duş perdesi yerine keskin bitişli net bir perde tercih edin.

Lüks ürünler çeşitli fiyat noktalarında mevcut olabilir. Tam çerçeveli duş perdeleri, herhangi bir banyo için şık ve ucuz bir seçenektir. Düzenli olarak duşta bisiklet süren çocuklarınız ve ebeveynleriniz olduğunda, alüminyum çerçeve güç ve performans sağlar.

Çerçevesiz duş perdesi, şık ve minimalist bir görünüm için mükemmel bir seçimdir. Geleneksel çerçeveli bir seçenekten daha çağdaş ve zariftir. Duşun dışarı çıkmak yerine banyonun geri kalanıyla karışmasını istediğinizde, temiz hatlar idealdir.

2- Şık ve Rahat Bir Duşun Özellikleri

Duş nişleri, yenileyiciler ve üst düzey ev sahipleri arasında popüler bir seçim haline geldi. Duş nişi, terime aşina değilseniz, duş duvarındaki gömme su geçirmez bir raftır. Genellikle 200 mm derinliğindedirler, bu da şampuan, sabun ve diğer ürünler için yeterli alan bırakır. Bu, paslanmaz çelik şamandıra arabası ihtiyacını ortadan kaldırır.

Öte yandan, yüzer bir duş oturağı veya duş tezgahı, büyük duşa kabinlere modaya uygun bir ektir. Büyük miktarda açık alana sahip olmak avantajlıdır ve varsa, kesinlikle bu alternatifi düşünmelisiniz. Fayans genellikle banklarda ve yüzer koltuklarda kullanılır, ancak ısmarlama parke çözümleri de mükemmel bir seçimdir. Dinlenmek veya daha rahat ve keyifli bir duş sunmak için kullanışlıdır.

 

3- Açılan Renk Paletleri ve Fayanslar

Banyonuzun renk düzeni ve fayansları her şeyi birbirine bağlayacaktır. Sadece yeni bir duş yapıyorsanız, muhtemelen eski fayanslarınızı koruyorsunuzdur. Ancak, tüm bir banyo makyajı yapıyorsanız, yeni yer ve duvar karoları kullanma fırsatınız olacaktır.

Bu, bölgenizin estetiğinin devreye girdiği yerdir. Örneğin bir cam panel duş perdesi istiyorsanız, parlak duvar karoları bir zorunluluktur. Büyük kare karoları veya hikaye anlatan desenli banyo karolarını düşünün.

banyo dolabı

4- Profesyoneller Tarafından Kurulum Hizmetleri

 

Beceri derecenize bağlı olarak, bir duş başlığını kendi başınıza değiştirebilirsiniz. Öte yandan, bir duş perdesi takmak ve belki de sıhhi tesisat değişiklikleri yapmak, tamamen yeni bir çaba düzeyidir.

Sonuç olarak, planlama ve hazırlığınızı yetenekli bir tesisatçının hizmetleriyle birleştirmelisiniz. Bu, zaman alan sıhhi tesisat onarımlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Ayrıca, her şeyin koda bağlı olduğundan emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Daha fazla zararı önlemek de önemlidir. Duvarların içinde su hasarını önlemek için banyonuzu su geçirmez hale getirmek gerekir. Islak, küflü bir koku varsa, iyi kapatılmamış fayanslar, duş armatürleri ve duş perdeleri, lüks deneyimden büyük ölçüde uzaklaşacaktır.

Yapmak isteyeceğiniz son şey, gerekli olmayan onarımlara para harcamaktır. Sertifikalı duş tesisatı kurulumları için zaman ayırırsanız, yakın zamanda yenilenmiş banyonuz uzun süre dayanacaktır.

 

 

Eğer Mutfakta Lüks Bir Duş Yenilemeyi Kendi Başınıza Nasıl Planlarsınız? kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Lüks Bir Duş Yenilemeyi Kendi Başınıza Nasıl Planlarsınız? konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir