banyo dolabı

Çarpıcı 5 Küçük Banyo Makyajı

Bugünkü makalemizde Çarpıcı 5 Küçük Banyo Makyajı hep birlikte inceleyeceğiz.

Hepimiz uzun ve zor bir günün sonunda kendimizi günün atıklarından temizlemek için banyoda biraz zaman geçirmek istiyoruz. Özellikle yorucu bir günün ardından banyonuza girdiğinizi, makyajınızı özenle çıkardığınızı ve ardından rahatlatıcı temizlik rutininize başlamak için duş bataryalarını açtığınızı hayal edin. Ayağınızın altındaki fayanslar çatlıyor ve çekici değil, musluklar düzgün çalışmıyor gibi görünüyor ve sıcaklığı kontrol edemiyorsunuz. Çalışmanız gereken küçük alanda sıkışık hissetmeye başlarsınız. Bu kesinlikle kulağa hiç rahatlatıcı gelmiyor, değil mi?

Aydınlatmadan malzeme ve renk seçeneklerine kadar her şey düşünülerek, bu zamanın tadını çıkarmanız için son derece yüksek standartlarda temizlik ve aydınlık bir banyo gereklidir. Tuvaletinizde buna sahip değilse, buna katlanmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Boyutu ne olursa olsun, her zaman devam edebilir ve tüm alanı değiştirebilirsiniz. Sonuç olarak, tümü sınırlı büyüklükteki alanlarda gerçekleştirilen 5 harika banyo makyajının bir listesini derledik.

Seçimimizin sizi hayal kırıklığına uğratmayacağından, aksine ilham alacağınızdan eminiz.

1- Önce yeniden düzenlemek

Kötü alanda banyo yapmak zorunda kalsaydınız, gözlerinizi açmaktan korkmakta haklı olurdunuz. Antika banyo armatürleri ve çatlak fayansların yanı sıra, yine mevcut olan tuvalet ve küvet arasında bir ayrım yoktur. Yeniden düzenledikten sonra: Banyonun yeni nötr renkli duvarları ve parlak yüzeyleri ile yer karoları, mekanın iyi temizlenmiş olduğu izlenimini veriyor. Ahşap saklama dolabı, karışıma ek sıcak tonlar ekler. Harika bir değişiklik, kesinlikle!

banyo dolabı

2- Eskiler

Örneğin düşünelim bir banyo, yıpranmış fayans duvarlar ve modası geçmiş sıhhi teçhizat nedeniyle inanılmaz derecede modası geçmiş görünüyor! Banyo değişiklikten sonra düşünelim. Tasarımcının siyah çizgileri ve sıcak sarı aydınlatmayı cüretkar kullanımı sayesinde oda oldukça enerji verici görünecek.

3- Loş ve sıkıcı

Örnek bir banyo düşünelim, banyonun renk düzeni, modern tarzı ile inanılmaz derecede güncel değil ve renklerin düzenlenmesi, odanın rahatça kullanılamayacak kadar küçük olduğu izlenimini veriyor. Değişiklik sonrası: Küçük banyonun aynı alanı, orijinal koyu kırmızının yerini beyaz aldığında gerçekten çok daha büyük görünebilir. Tasarımcılar, çağdaş tuvaletler ve lavabolar kurmanın yanı sıra, sakinlerin de ıslanmanın keyfini çıkarabilmeleri için eksiksiz bir küvet de kurabilirler.

banyo dolabı

4- Önce tek renkler 

Örnek bir banyo düşünelim, banyo rengi iyi kullanmıyor. Toprak kiremit ve mor klozet kapağı, sahiplerin tamamen çekici olmadığı izlenimini veriyor. Beyaz renk kullanıldıktan sonra: Beyaz, saf büyü kullanımı ile reformun etkileri hemen hissedilebilir! Beyaz zemin ve duvarların yanı sıra büyük bir ayna ile küçük bir banyo anında daha büyük görünür.

5- Kalabalık

Örnek bir banyo düşünelim, banyo, değişiklikten önce uygun bir tasarıma sahip görünmüyordu. Bu odanın alanı orijinal plan tasarımında maksimize edilmemiş gibi görünmektedir. Banyo yenilendikten sonra banyoda rustik çekmeceler ve bej duvarlar işlevsel bir düzen ile birleştirildiğinde çok zarif bir görünüm kazandırıyor. İlk tıkanıklık hissi yok oldu ve yerini gerçekten açık bir ortam aldı.

 

Eğer Mutfakta banyo konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Çarpıcı 5 Küçük Banyo Makyajı konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir