banyo dolabı

Harika 9 Banyo Duşakabin Öneri

Bugünkü makalemizde Harika 9 Banyo Duşakabin Öneri hep birlikte inceleyeceğiz.

Duş almak bazı kişiler için hassas bir konu olabilir. Çoğumuz muhtemelen sabah duşu olmadan gerçekten çalışamayız, tıpkı bazı insanların uyanmak için bir fincan kahveye ihtiyaç duyması gibi. Duşa girip çıkmak için sabırsızlananlar var, küvete dalmak için can atanlar da var. Hangi grupla özdeşleşmiş olursanız olun, banyonun, özellikle de duşun pratik olması gerekir. Gerçekten harika bir duş için bir dizi faktörün yerinde olması gerekir.

1- Çoklu duş başlıkları

Örnek bir banyo hayal edelim. Geniş banyoya çift duş başlığına ek olarak bir küvet de yerleştirildi. Mümkün olan en iyi banyo deneyimini sağlamak için iki duş başlığıda yerleştirdi.

2- Seramik mozaikler

Mozaik karolar, ister estetik ister fonksiyonel nedenlerle banyolar için en popüler duvar kaplamalarından biridir. Güçlüdürler, bakımı kolaydır ve en önemlisi harika görünürler. Bir renk ve bir boyut mozaik karo seçerken, bir şaheser olan bir sanat eseri üretebilir veya basit tutabilirsiniz.

3- Beyaz renk

Bir banyo için en büyük renk tartışmasız beyazdır. Beyaz, küçük banyolarda boşluk yanılsaması yaratır, temiz çizgiler sağlar ve banyonuzu ne zaman temizlemeniz gerektiğini anlamanızı kolaylaştırır.

4- Endüstriyel tasarım

Sıklıkla gördüğümüze kıyasla ne eşsiz bir tasarım. Zamana, nötr tonlara ve minimalist çizgilere dayanacak sofistike kurulumlar kullanan endüstriyel tasarım banyolar, gitmek için harika bir yoldur. Gri ve beyaz renk düzeni ona soğuk bir his vermesine rağmen, ilave masa, yeşil plaket ve çağdaş sıhhi tesisat sayesinde oda gerçekten sıcak.

5- Ahşap 

Hayal edelim, iki duş başlığı ve ahşap zeminlerle çevrili bir spa alanı ekleyerek her şeyi ortaya koyalım. Çift başlıklı spa küveti, en üst düzeyde rahatlama için harika bir yerdir. Duş başlıklarından su püskürtülecek duvarlar mermerden yapılmıştır.

6- Çizgi

Bir örnek düşünelim, duş tasarımına kıvrımları dahil ederek banyodaki yapılmış. Hayali örnek banyoda sade ama güzel bir görünüm için somon pembesi ve beyaz mozaik karolar kullanılmıştır.

banyo dolabı

7- Görünüm

Gün boyunca ışığı en üst düzeye çıkarmak ve geceleri güzel bir manzaranın keyfini çıkarmak için, apartman dairelerinde veya izole evlerde daha yükseklerde yaşayanlar, büyük pencerelerden gerçekten yararlanabilirler.

8- Doğal

Örnek hayali banyo düşünelim, bambu havlu askısı, daha yüksek sıcaklıklara sahip alanlar için ortak bir seçim olan arduvaz döşeme, ayna için ahşap bir çerçeve ve yeşillik gibi doğa unsurlarını bu alana dahil etmek için parlak bir fikre sahip olabilir.

9- Işık

Işık geldiğinde değişen bir banyo hayal edelim. Işığın banyo üzerindeki etkisi tartışılmazdır.

 

Eğer Mutfakta banyo konusunda  kararsız kalıyor ve sağlam bir banyo modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz! Sağlam Mobilya  1986 yılından beri mobilya sektöründe boy göstermekte ve sektöre liderlik etmektedir.  Eğer banyo modellerimizden satın almak istiyorsanız mağazalarımıza gelebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her ev tipine uygun banyo modelleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu yazımızda Harika 9 Banyo Duşakabin Öneri konusunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobilyalar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan bulabilirsiniz. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir